KSIĄŻKA PORADNIK PODRÓŻOWANIA I AKTYWNEGO SPĘDZANIA CZASU Z PSEM

Książkę „Wyszczekane Podróże – jak przygotować siebie i psa na wyprawę” można nabyć w niemal każdej księgarni stacjonarnej i internetowej lub w formie ebook. 416 stron konkretnej treści, przeplatanej przykładami z życia wziętymi, anegdotami z naszych wypraw oraz wskazówkami z różnych dziedzin.


Jest zbiorczą odpowiedzią na pytania, które napływają do nas od czasu pierwszej dalekiej podróży ze Snupkiem – do Turcji, Gruzji i Armenii w 2014 r. To były jeszcze czasy, kiedy internet świecił pustkami, a dzisiaj jest tak pełen wszystkiego, że trudno go samemu filtrować i nigdy nie wiadomo, czy artykuł, który czytamy jest prawdą i można mu zawierzyć czy jest pisany tylko pod SEO przez laika. To z psem da się podróżować? A jak? Czy poradzi sobie w wysokich górach? A tygodniowe trekkingi? Spanie pod namiotem i co z jedzeniem? Co jadł, jakie mieliście gadżety dla niego, czy chorował? Jak ogarnęliście weterynarza na drugim kontynencie? Czy ma pieczątki w paszporcie? Jak ze szczepieniami, pozwoleniami i kwarantannami? Jak znosił upały? Gdzie załatwiał się na jachcie? Jak zniósł podróż samolotem? Nie baliście się o niego? A ze szczeniakiem można podróżować? A starszy pies czy przewlekle chory da radę?…
I MILION INNYCH mniej i bardziej zawiłych – dlatego ta książka nie jest kolorowa i pełna zdjęć. Podchodzimy do tematu holistycznie – w tekście uwzględniamy temat zdrowia, sprawności i samopoczucia psa oraz jego więzi z właścicielem. Poruszamy także kwestie prawne i organizacyjne. Za tą książką stoją lata doświadczeń przerabiania wielorakich sytuacji na różnych płaszczyznach w kontekście podróży z psami… nie tylko Snupkiem, który zwiedził z nami 37 krajów, ale także Lawy, Krakers i Fibi, to cztery psy i zupełnie różne charaktery, a dla nas też różne wyzwania. A skąd Krakers i Fibi? Bo napisaliśmy książkę wspólnie z Magdą Dzikość w Sercu. Magdy podejście do psów czy podróży również znacznie różni się od naszego i to jest właśnie super. Bo każdy pies, człowiek i ich relacja są unikalne.

Pokazaliśmy swoim psom kawał świata: lasy, góry, jeziora, pustynie, a nawet ocean, miasta i ludzkie wynalazki. Teraz pokazujemy ludziom, że granice wspólnego podróżowania tkwią przede wszystkim w nich samych.

Dzięki tej książce będziesz w stanie przygotować się na każdy wyjazd – zarówno gdzieś blisko i krótko, jak i daleko i długo – a podróże z psami staną się niezwykłą przygodą i przyjemnością, pozwolą zobaczyć świat z nowej perspektywy.

Kierujemy książkę do tych, którzy:
– już podróżują ze swoim psem i chcieliby usystematyzować wiedzę,
– jeszcze nie podróżują z psem, ale marzą o tym, by zacząć,
– nie mają psa, ale chcą rozpocząć taki rozdział swojego życia,
– podróże z psem uważają za niewykonalne i nie są do nich przekonani,
– każdego ciekawego historii przygód podróżowania z psem.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *