Porady i testy

Aby przejść do zbioru wszystkich wpisów z danej kategorii kliknij poniżej:

PORADY

TESTY i RECENZJE

Wyprzedzając liczne pytania – o to, jakich rzeczy używamy w naszych podróżach, wymieniam część poniżej:

1. Hifica http://hifica.pl/ – szelki oraz smycz Snupiego i uprząż dla nas – do noszenia go na naszych plecach czy piersiach (przydatna przy wspinaczce, jeździe na rowerze, motocyklu itp. czynnościach). Polska, mała i rodzinna firma, która każde szelki robi na wymiar konkretnego psa. Produkty ze wspaniałą jakością (służą nam już kilka lat) a przy tym za naprawdę sensowną, wręcz niską, cenę. Jeśli potrzebujesz czegoś nietypowego dla psa, to oni zrobią wszysto, co sobie tylko wymarzysz, np.  dla uprzaż dla psów przewodników dla osób niewidomych.

2. La Sportiva https://www.lasportiva.com/en – buty, które jeszcze nigdy nas nie zawiodły. Wygodne prosto z pudełka. Ich oferta zaczyna się od butów do biegana w terenie, przez buty na krótkie wycieczki, po wyprawy na najwyższe szczyty świata i wspinaczkę.

3. Osprey https://www.alpinsport.pl/marka/osprey – plecaki

4. Lesovik http://lesovik.eu/ – hamaki i moskitiery – polska firma, która produkuje w tej chwili chyba najbardziej uniwersalne i ultra-lekkie hamaki na świecie.

5. Sterkowski http://www.sterkowski.pl– nakrycia głowy, polska manufaktura rodzinna z jeszcze przedwojennymi korzeniami.  Wspaniała jakość przy rozsądnych cenach, od eleganckich kapeluszy, bo bejsbolówki ze szkockiej wełny.

6. Z super hiper ubrań sportowo- turystycznych, za grubą kasę, najlepiej sprawdzają się zwykłe – bawełniane.

7. Power Canvas https://powercanvas.pl– mamy jednak kilka koszulek termoaktywnych i bluz z fajnymi, kolorowymi nadrukami, które często poprawiają nam humory. To, w jaki sposób Power Canvas traktuje swoich klientów powinno być przykładem dla każdej firmy.

UWAGA: dla naszych czytelników firma przygotowała prezent – przy składaniu zamówienia, wpisz kod „podrozezpazurem”, a otrzymasz 15% zniżki na wszystkie produkty z kolekcji stałej, czyli bez kolekcji specjalnych (czyli nasza kolekcja również nie podchodzi pod zniżkę).

8. Muzykę czerpiemy z Paris Music Polska http://www.parismusic.com.pl/, z którą mamy podpisaną umowę – zachęcamy do legalnego wykorzystywania muzyki.

9. Gammolen Active http://www.gammolenactive.pl/ – Snupiego w podbojach wspomagają też witaminy, w końcu chłopak ma już ponad 10 lat! Produkowane w Polsce, niska cena, bez żadnych kombinacji niczym królik w śmietanie i dziwnych wymysłów. Po prostu podstawowe suplementy diety.

10. Nikwax https://www.nikwax.com/pl-pl/productselector/productselector.php – preparaty do impregnowania, czyszczenia itd., które pozwalają nam zadbać o nasz sprzęt. Wyróżniają się tym, że firma stara się tworzyć produkty o jak najmniejszej szkodliwości dla środowiska naturalnego.

11. Z kolei W TYM ARTYKULE znajdziecie listę nietypowych rzeczy przydatnych w podróży, np. obieraczka/skrobaczka do ziemniaków, filtr wody czy fałszywy portfel.