Porady i testy

Aby przejść do zbioru wszystkich wpisów z danej kategorii kliknij poniżej:

PORADY

TESTY i RECENZJE

Wyprzedzając liczne pytania – o to, jakich rzeczy używamy w naszych podróżach, wymieniam część poniżej, z kolei W TYM ARTYKULE znajdziecie listę nietypowych rzeczy przydatnych w podróży, np. obieraczka/skrobaczka do ziemniaków, filtr wody czy fałszywy portfel:

1. Hifica http://hifica.pl/ – szelki oraz smycz Snupiego. Polska, mała i rodzinna firma, która każde szelki robi na wymiar konkretnego psa. Produkty ze wspaniałą jakością (służą nam już ponad 5 lat) za naprawdę sensowną cenę. Jeśli potrzebujesz czegoś nietypowego dla psa, to oni zrobią wszysto, co sobie tylko wymarzysz, np.  dla uprzaż dla psów przewodników dla osób niewidomych. Dla nas wykonali np. uprząż do noszenia Snupiego na plecach czy piersiach (przydatna przy wspinaczce, jeździe na rowerze, motocyklu itp. czynnościach).

2. La Sportiva https://www.lasportiva.com/en – buty, które jeszcze nigdy nas nie zawiodły. Wygodne i komfortowe prosto z pudełka. Ich oferta zaczyna się od butów do biegana w terenie, przez buty na krótkie wycieczki, a kończy na tych do długich wypraw na najwyższe szczyty świata i trudną technicznie wspinaczkę.

3. Osprey https://www.alpinsport.pl/marka/osprey – plecaki

4. Sterkowski http://www.sterkowski.pl– nakrycia głowy, polska manufaktura rodzinna z jeszcze przedwojennymi korzeniami.  Wspaniała jakość przy rozsądnych cenach, od eleganckich kapeluszy, bo bejsbolówki ze szkockiej wełny.

5. Zamiast super hiper ubrań sportowo- turystycznych, za grubą kasę, najlepiej sprawdzają się zwykłe – bawełniane.

6. Power Canvas https://powercanvas.pl– mamy jednak kilka koszulek termoaktywnych z wesołymi, kolorowymi nadrukami, które często poprawiają nam humory. Powstałą zresztą u nich kolekcja z naszymi wzorami, z której 20% zysku idzie do nas i pomaga nam zebrać fundusze na kontynuowanie wyprawy – z psem doookoła świata (NASZA KOLEKCJA)

UWAGA: dla naszych czytelników firma przygotowała prezent – przy składaniu zamówienia, wpisz kod „podrozezpazurem”, a otrzymasz 15% zniżki na wszystkie produkty z kolekcji stałej, czyli bez kolekcji specjalnych (czyli nasza kolekcja również nie podchodzi pod zniżkę).

7. Nikwax https://www.nikwax.com/pl-pl/productselector/productselector.php – preparaty do impregnowania, czyszczenia itd., które pozwalają nam zadbać o nasz sprzęt. Wyróżniają się tym, że firma stara się tworzyć produkty o jak najmniejszej szkodliwości dla środowiska naturalnego.

8. Muzykę czerpiemy z Paris Music Polska http://www.parismusic.com.pl/, z którą mamy podpisaną umowę – zachęcamy do legalnego wykorzystywania muzyki.

9. Gammolen Active http://www.gammolenactive.pl/ – Snupiego w podbojach wspomagają też witaminy, w końcu chłopak ma już 12 lat! Produkowane w Polsce, niska cena, bez żadnych kombinacji niczym królik w śmietanie i dziwnych wymysłów. Po prostu podstawowe suplementy diety.