Porady i testy

Aby przejść do zbioru wszystkich wpisów z danej kategorii kliknij poniżej:

PORADY

TESTY i RECENZJE

Wyprzedzając liczne pytania – o to, jakich rzeczy używamy w naszych podróżach, wymieniam część poniżej:

1. Hifica http://hifica.pl/ – szelki, smycz Snupiego i uprząż do noszenia go na naszych plecach. Polska, mała i rodzinna firma, która każde szelki robi na wymiar konkretnego psa. Produkty ze wspaniała jakością (służą nam już kilka lat) a przy tym naprawdę sensowną, wręcz niską, ceną. Jeśli potrzebujesz czegoś nietypowego dla psa, to oni zrobią wszysto co sobie wymarzysz, np.  dla psów przewodników dla osób niewidomych.

2. La Sportiva https://www.lasportiva.com/en – buty, które nigdy nas nie zawiodły. Ich oferta zaczyna się od butów do biegana w terenie, przez buty na krótkie wycieczki, po wyprawy na najwyższe szczyty świata i wspinaczkę.

3. Zdjęcia robimy obecnie kompaktem Panasonic TZ 200 Lumix https://www.panasonic.com/pl/consumer/kamery-i-aparaty/aparaty-kompaktowe/dc-tz200.html

4. Osprey https://www.alpinsport.pl/marka/osprey – plecaki

5. Lesovik http://lesovik.eu/ – hamaki i moskitiery – polska firma, która produkuje w tej chwili chyba najbardziej uniwersalne i ultra-lekkie hamaki na świecie.

6. Sterkowski http://www.sterkowski.pl– nakrycia głowy, polska manufaktura rodzinna z jeszcze przedwojennymi korzeniami.  Wspaniała jakość przy rozsądnych cenach, od eleganckich kapeluszy, bo bejsbolówki ze szkockiej wełny.

7. Volcano https://volcano.pl – zamiast super hiper ubrań sportowo- turystycznych, za grubą kasę, najlepiej sprawdzają się zwykłe – bawełniane, dobrej jakości.

8.Power Canvas https://powercanvas.pl– mamy jednak kilka koszulek termoaktywnych z fajnymi i kolorowymi nadrukami. A to w jaki sposób Power Canvas traktuje swoich klientów powinno być przykładem dla każdej firmy. UWAGA: dla naszych czytelników firma przygotowała prezent – przy składaniu zamówienia, wpisz kod „z pazurem”, a otrzymasz 30% zniżki na wszystkie produkty, z wyjątkiem kolekcji specjalnych.

9. Muzykę czerpieny z Paris Music Polska http://www.parismusic.com.pl/, z którą mamy podpisaną umowę – zachęcamy do legalnego wykorzystywania muzyki.

10. Gammolen Active http://www.gammolenactive.pl/ – Snupiego w podbojach wspomagają też witaminy, w końcu chłopak ma już ponad 10 lat! Produkowane w Polsce, niska cena, bez żadnych kombinacji niczym królik w śmietanie i dziwnych wymysłów. Po prostu podstawowe suplementy diety.

11. Nikwax https://www.nikwax.com/pl-pl/productselector/productselector.php – preparaty do impregnowania, czyszczenia itd., które pozwalają nam zadbać o nasz sprzęt. Wyróżniają się tym, że firma stara się tworzyć produkty o jak najmniejszej szkodliwości dla środowiska naturalnego.

Share on Facebook2Tweet about this on Twitter