Porady + testy

Aby przejść do zbioru wszystkich wpisów z danej kategorii kliknij poniżej:

PORADY

TESTY i RECENZJE

Wyprzedzając liczne pytania – o to, jakich rzeczy używamy w naszych podróżach, wymieniam część poniżej, z kolei W TYM ARTYKULE znajdziecie listę nietypowych rzeczy przydatnych w podróży, np. obieraczka/skrobaczka do ziemniaków, filtr wody czy fałszywy portfel:

0. Zdjęcia robimy aparatem Fujifilm X-T30 kilka słów więcej o nim TUTAJ, ale myślę, że najwięcej o nim mówią same nasze zdjęcia, które znajdziecie na naszych social mediach.

1. Hifica http://hifica.pl/ – szelki oraz smycz Snupiego i uprząż dla nas – do noszenia go na naszych plecach czy piersiach (przydatna przy wspinaczce, jeździe na rowerze, motocyklu itp. czynnościach). Polska, mała i rodzinna firma, która każde szelki robi na wymiar konkretnego psa. Produkty ze wspaniałą jakością (służą nam już kilka lat) a przy tym za naprawdę sensowną, wręcz niską, cenę. Jeśli potrzebujesz czegoś nietypowego dla psa, to oni zrobią wszystko, co sobie tylko wymarzysz, np.  dla uprząż dla psów przewodników dla osób niewidomych.

2. La Sportiva Trango TRK Leather oraz modele z serii TX – buty, które używamy. 

3. Nasze ubezpieczenie to karta Planeta Młodych niech Was nie zmyli nazwa, ubezpieczenie możliwe jest dla osób powyżej 30 roku życia. My sami jesteśmy z rocznika 1987.

4. W kwestii ubezpieczenia psa… no cóż, ubezpieczenie w podróżach zagranicznych dla psa to ciągle raczej ewenement, zdarzają się pojedyncze przebłyski, które za chwilę znikają. Jednak na czas pobytu w kraju polecamy coś w rodzaju pakietów usług-ubezpieczeń weterynaryjnych dla swojego psa PetHelp

5. Jeśli chodzi o ubrania na co dzień, to zamiast super hiper ubrań sportowo- turystycznych, za grubą kasę, najlepiej sprawdzają się zwykłe – bawełniane, dobrej jakości. Mamy jednak kilka koszulek termoaktywnych i bluz z fajnymi, kolorowymi nadrukami, które często poprawiają nam humory od Power Canvas https://powercanvas.pl
Mało tego, stworzyliśmy kolekcję z wzorami naszego autorstwa, której efekty możecie zakupić NASZA KOLEKCJA

UWAGA: dla naszych czytelników firma przygotowała prezent – przy składaniu zamówienia, wpisz kod „podrozezpazurem”, a otrzymasz 15% zniżki na wszystkie produkty z kolekcji stałej, czyli bez kolekcji specjalnych (czyli nasza kolekcja również nie podchodzi pod zniżkę).

6. Osprey https://www.alpinsport.pl/marka/osprey – plecaki.

7. Lesovik http://lesovik.eu/ – hamaki polskiej produkcji. Cały czas starają się tworzyć lżejsze, lepsze i ciekawsze konstrukcje. Dodatkowo bardzo mocno angażują się w edukację wobec poszanowania i dbania o środowisko naturalne.

8. Sterkowski http://www.sterkowski.pl– nakrycia głowy, polska manufaktura rodzinna z jeszcze przedwojennymi korzeniami.  Wspaniała jakość przy rozsądnych cenach.

9. Gammolen Active http://www.gammolenactive.pl/ – Snupiego w podbojach wspomagają też witaminy, w końcu chłopak ma już ponad 12 lat! Produkowane w Polsce, niska cena, bez żadnych kombinacji niczym królik w śmietanie. Po prostu podstawowe suplementy diety. Przy zakupie na https://tymofarm.abstore.pl/ i wpisaniu kodu rabatowego SNUPI – dostajecie 15% zniżki.

Z kolei W TYM ARTYKULE znajdziecie listę nietypowych rzeczy przydatnych w podróży, np. obieraczka/skrobaczka do ziemniaków, filtr wody czy fałszywy portfel.