Porady/testy

Aby przejść do zbioru wszystkich wpisów z danej kategorii kliknij poniżej:

PORADY

TESTY i RECENZJE

Wyprzedzając liczne pytania – o to, jakich rzeczy używamy w naszych podróżach, wymieniam część poniżej, ale większość odnajdziecie w cyklu artykułów rzeczy przydatne w podróży z plecakiem, te bardziej nietypowe, a tam np. obieraczka/skrobaczka do ziemniaków, filtr wody czy fałszywy portfel.

0. Zdjęcia robimy aparatem Fujifilm X-T30 kilka słów więcej o nim TUTAJ, ale myślę, że najwięcej o nim mówią same nasze zdjęcia, które znajdziecie na naszych social mediach – Instagram / Facebook

1. Hifica http://hifica.pl/ – szelki oraz smycz Snupiego i uprząż dla nas – do noszenia go na naszych plecach czy piersiach (przydatna przy wspinaczce, jeździe na rowerze, motocyklu itp. czynnościach). Polska, mała i rodzinna firma, która każde szelki robi na wymiar konkretnego psa. Produkty ze wspaniałą jakością (służą nam już kilka lat) a przy tym za naprawdę sensowną, wręcz niską, cenę. Jeśli potrzebujesz czegoś nietypowego dla psa, to oni zrobią wszystko, co sobie tylko wymarzysz, np.  dla uprząż dla psów przewodników dla osób niewidomych.

2. Nasze ubezpieczenie to karta Planeta Młodych niech Was nie zmyli nazwa, ubezpieczenie możliwe jest dla osób powyżej 30 roku życia. My sami jesteśmy z rocznika 1987.

3. Jeśli chodzi o ubrania, to zamiast bajeranckich ubrań sportowo-turystycznych za chore pieniądze, najlepiej sprawdzają się bawełniane, dobrej jakości grubsze koszule, które są super uniwersalnym ubraniem (możliwość podwinięcia rękawów, podniesienia kołnierzyka przed chłodem, rozpięcia guzików w wysokie temperatury). Mamy jednak swoje ulubione bluzy sportowe z kolorowymi nadrukami – stworzone z firmą Power Canvas – wzory naszego autorstwa. Możecie je zakupić także dla siebie NASZA KOLEKCJA

UWAGA: dla naszych czytelników firma przygotowała prezent – przy składaniu zamówienia, wpisz kod „podrozezpazurem”, a otrzymasz 15% zniżki na wszystkie produkty z kolekcji stałej, czyli bez kolekcji specjalnych (czyli nasza kolekcja również nie podchodzi pod zniżkę).

4. Lesovik http://lesovik.eu/ – hamaki polskiej produkcji. Cały czas starają się tworzyć lżejsze, lepsze i ciekawsze konstrukcje. Dodatkowo bardzo mocno angażują się w edukację wobec poszanowania i dbania o środowisko naturalne.

Z kolei W TYM ARTYKULE znajdziecie listę nietypowych rzeczy przydatnych w podróży, np. obieraczka/skrobaczka do ziemniaków, filtr wody czy fałszywy portfel.