Wysyłka

Wysyłkę realizuję zazwyczaj za pośrednictwem paczkomatów InPost (dostępna jest opcja kuriera Inpost, warto jednak wybierać paczkomaty – to opcja najbardziej ekologiczna z dotychczas wymyślonych sposobów dostaw, która nie tylko eliminuje ogrom emisji zanieczyszczeń z pojazdów i spalania paliw, ale także korzystnie wpływa na życie Twoich sąsiadów – brak zablokowanych ulic i chodników przez pojazdy kurierskie). 

W przypadku wątpliwości lub chęci zamówienia książek w ilości większej niż 100 egzemplarzy, napisz do mnie na pk.miklaszewski@gmail.com

Treści Cyfrowe

Przekazujemy droga elektroniczną po opłaceniu zamówienia

Koszty dostawy

Koszty dostawy są uzależnione od ilość wybranych produktów, ich wagi oraz gabarytów. Wysokość opłaty składa się z opłaty narzuconej przed dostawcę https://inpost.pl/cenniki i koszty materiałów niezbędnych do spakowania produktów.

  • – Paczkomaty InPost od 13 zł do 23 zł
  • – Kurier InPost od 16 do 28 zł

Czas wysyłki i dostawy

Co do zasady, staram się realizować zamówienia na produkty fizyczne jak najszybciej, to jest w ciągu 1-3 dni roboczych. Obsługą sklepu zajmuję się samodzielnie, więc zastrzegam, że w szczególnych i uzasadnionych przypadkach ten czas może wydłużyć się do 7 dni roboczych. W przypadku dłuższej nieobecności spowodowanej np. wyjazdem lub przerwą w działalności sklepu, skontaktuję się z Tobą i ustalimy, czy jest to czas dla Ciebie akceptowalny.

Treści Cyfrowe dostarczane są niezwłocznie po opłaceniu i zrealizowaniu zamówienia.