Zadaj nam pytanie

Jeśli chcesz zadać pytanie odnośnie podróżowania z psem, to dołącz najpierw do naszego forum o zagranicznych wyjazdach z psem, bo zapewne znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie. Poszukaj też odpowiedzi w artykułach poradnikowych na tej stronie. Ułatwić to może przejrzenie kategorii i tematów artykułów, widocznych  w okienku po prawej stronie ->

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi, zadaj pytanie na wspomnianym forum. W ten sposób odpowiedź będzie mogła służyć w przyszłości innym. Jeśli nie masz konta facebook, prześlij pytanie poprzez e-mail.

Jeśli masz pytanie na jakikolwiek inny temat, chcesz zgłosić jakieś uwagi, albo zaproponować ciekawą współpracę. Pisz śmiało, wyślij e-mail na pk.miklaszewski@gmail.com lub poprzez facebook.

Jeśli chcesz pokazać innym swoją przygodę z podróży ze swoim psem, to podeślij nam ciekawe zdjęcie, opublikujemy je na naszym drugim koncie instagram, gdzie tworzymy galerię polskich psich podróżników
https://www.instagram.com/pieswpodrozy/

Wyprzedzając liczne pytania o to, jakie rzeczy używamy w naszych podróżach, to wymieniam część poniżej. Gdy to tylko możliwe, staramy się wybierać polskie produkty. Chcemy pokazywać, że wyroby polskich marek nie ustępują w niczym zagranicznym gigantom:


1. Fjord Nansen http://www.fjordnansen.pl/main-und.html – namiot i śpiwory


2. Hifica http://hifica.pl/ – szelki, smycz Snupiego i uprząż do noszenia go na naszych plecach


3. Hunter https://sklep.hunter-polska.eu/ – wszelkie pozostałe akcesoria dla psa


4. Lesovik http://lesovik.eu/ – hamaki i moskitiery 


5. Sterkowski http://www.sterkowski.pl – nakrycia głowy


6. Karta Planeta Młodych  http://www.planetamlodych.com.pl/ – ubezpieczenie


7. Merrell www.merrell.pl – obuwie